Türkçe IPTV’yi indir 17-11-2019

0
54
Download free Turkey IPTV
Download free Turkey IPTV

                      Download Turkish IPTV

Türk IP TV kanalı bağlantıları (URL’ler) ve Türk, mükemmel oyuncu, kiraz oynatıcı, GSE IPTV oynatıcı, akıllı IPTV oynatıcı, IPTV gibi birçok oynatıcıda kullanabileceğiniz m3u çalma listesi dosyaları…

Türk IPTV m3u listeleri PC, Dizüstü, Tablet PC, Akıllı TV, Mag Aygıtları, Android IPTV kutuları, iOS, android akıllı telefonlar ve diğer birçok cihazla uyumludur.

Ücretsiz usa m3u çalma listelerini indirmeden önce, lütfen IPTV ve m3u listeleri hakkındaki bazı yararlı bilgilere göz atın:

M3u çalma listesi dosyaları VLC Media Player ile nasıl oynanır

Vlc Media Player ile bir m3u dosyasını açmanın 2 basit yolu vardır. Eğer m3u dosya formatı için varsayılan oynatıcınız ise, bir m3u dosyasına çift tıklayıp açabilirsiniz. Bir m3u dosyasını açtıktan sonra, kanal listesini görmek için Ctrl + L tuşlarına basın.

Herhangi bir m3u listesini indirmek istemiyorsanız ancak URL ile oynatmak istiyorsanız, bağlantı adresini veya m3u listesini kopyalamanız, VLC Player’ı açmanız, ctrl + V tuşlarına basıp kopyaladığınız URL’yi yapıştırmanız gerekir.

            Ücretsiz ABD IPTV kanal linkleri çalma listesi
Kanal 20-30 saniyede bir durursa veya başka bir kanala atlarsa

Her ücretsiz m3u listesinin bir kullanıcı sınırı vardır, her zaman büyük bir kullanıcı sınırına sahip en iyi listeleri bulmaya çalışırız. izin verilenden daha fazla kullanıcı aynı m3u listesini aynı anda izlemeye çalışırsa, kanallar durur veya bir başkasına atlar. Bu durumda, VLC Media Player’da “loop play düğmesini” etkinleştirebilirsiniz.

Döngü oynatma düğmesini burada bulabilirsiniz:

So here you can find the best quality free m3u playlists with IPTV channels, we test all lists to make sure that they are working. If a playlist doesn’t work, please check backup m3u lists or playlists in other posts.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here